ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5058W
Speciaal voor de hardcore gamer die geen compromissen sluit in prestaties. Deze ASUS ROG Strix G16 (G615LW-S5058W) gaming laptop combineert de brute rekenkracht van een Intel Core Ultra 9 processor met de next-gen NVIDIA GeForce RTX 5080 videokaart. Ervaar je favoriete werelden in ongekend detail op het levendige 16-inch WQXGA AMOLED-scherm, terwijl 32GB DDR5-geheugen en de 1TB SSD zorgen voor ultrasnelle laadtijden en naadloze multitasking.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5058W
Prijsgeschiedenis
Bekijk de ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5058W prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Bekijk alle Laptops
Specificaties
| Schermgrootte | 16 Inch |
|---|---|
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1600 |
| Screen technologie | AMOLED |
| Type schermafwerking | Mat |
| Touchscreen | Nee |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 9 |
| Processor implementatie | 275 HX |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslag media | SSD |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Aantal usb-poorten | 3 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Sound technology | Smart Amp |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoon, Ingebouwde webcam, Kensington-slot |
| Materiaal | Kunststof, Metaal, Plastic |
| Kleur | Zwart |
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product gewicht | 2.73 kg |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Merk | ASUS |
| Verpakkingsinhoud | Notebook, Stroom adapter, quick start guide |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NR0LG1-M002N0 |
| EAN | 4711387828021 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersfouten en schade |
| Type laptop | Gaming laptop |
| CE markering | Zichtbaar |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Nederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Bluetooth vereist | Nee |
| EAN | 4711387828021 |