MSI Stealth A16 AI+ A3HVGG-065NL
De MSI Stealth A16 AI+ A3HVGG-065NL balanceert tussen een high-end gaming-laptop en een mobiel workstation. Met de NVIDIA GeForce RTX 4070 en een 240Hz QHD+ scherm is deze laptop technisch geoptimaliseerd voor zowel vloeiende gameplay als nauwkeurige contentcreatie. De combinatie van 32 GB werkgeheugen en Windows 11 Pro ondersteunt zware multitasking en professionele software. Een veelzijdige keuze voor wie rekenkracht zoekt in een draagbaar, zakelijk design.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de MSI Stealth A16 AI+ A3HVGG-065NL
Prijsgeschiedenis
Bekijk de MSI Stealth A16 AI+ A3HVGG-065NL prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Schermgrootte | 16 Inch |
|---|---|
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1600 |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | Nee |
| Type computer processor | AMD Ryzen AI 9 |
| Processor implementatie | 365 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Nee |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslag media | SSD |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Videokaartgeheugen | 8 GB |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| WIFI | Ja, 802.11b, Ja, 802.11g, Ja, 802.11n, Ja, 802.11ac (WiFi 5), Ja, 802.11ax (WiFi 6), Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 2.5 Gbps) |
| Aantal usb-poorten | 3 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 1 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 2 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Ja |
| Type toetsenbordverlichting | Per-key RGB verlichting |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 99.9 Wh |
| Vermogen | 240 W |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde webcam |
| Kleur | Zwart |
| Product breedte | 355.80 cm |
| Product lengte | 259.70 cm |
| Product hoogte | 21.55 cm |
| Product gewicht | 2100 kg |
| Merk | MSI |
| Verpakkingsinhoud | Laptop met bijbehorende accessoires |
| MPN (Manufacturer Part Number) | STEALTH A16 AI+ A3HVGG-065NL |
| EAN | 4711377258289 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| CE markering | Zichtbaar |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| EAN | 4711377258289 |
