Samsung Galaxy Book6 Pro
De Samsung Galaxy Book6 Pro is een krachtige Copilot+ PC voor de mobiele professional. Met de Intel Core Ultra X7 en 32 GB RAM is dit model specifiek geconfigureerd voor zware workflows zoals 4K-videobewerking en multitasking zonder vertraging. Het 120 Hz AMOLED-scherm biedt de kleurprecisie die essentieel is voor visueel werk, terwijl het gewicht van 1,24 kg en WiFi 7-ondersteuning zorgen voor optimale connectiviteit onderweg. Een high-end keuze voor wie prestaties eist in een ultradun jasje.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de Samsung Galaxy Book6 Pro
Prijsgeschiedenis
Bekijk de Samsung Galaxy Book6 Pro prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Schermgrootte | 14 Inch |
|---|---|
| Beeldschermresolutie | 2880 x 1800 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Screen technologie | AMOLED |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Touchscreen | Ja |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Adaptive Sync | Nee |
| Type computer processor | Intel Core Ultra X7 |
| Processor implementatie | 358H |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 50 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Aantal Geheugensloten | 4 |
| RAM geheugen uitbreidbaar | Nee |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenslot 1 | 8 GB |
| Type geheugen 1 | LPDDR5X (Onboard) |
| Geheugenslot 2 | 8 GB |
| Type geheugen 2 | LPDDR5X (Onboard) |
| Geheugenslot 3 | 8 GB |
| Type geheugen 3 | LPDDR5X (Onboard) |
| Geheugenslot 4 | 8 GB |
| Type geheugen 4 | LPDDR5X (Onboard) |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslag media | SSD |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Type videokaart | Intel Arc |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type C, USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 2 |
| USB-C met Displayport functie | Ja |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Numeriek keypad | Nee |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Sound technology | Dolby Atmos |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 67.18 Wh |
| Inclusief adapter(s) | Nee |
| Vermogen | 65 W |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoon, Ingebouwde webcam, Kensington-slot, Vingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Gray |
| Product breedte | 31.42 cm |
| Product lengte | 22.06 cm |
| Product hoogte | 1.16 cm |
| Product gewicht | 1.24 kg |
| Verpakking hoogte | 4.60 cm |
| Verpakking breedte | 35.75 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| Merk | Samsung |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, Quick Start Guide, USB Type-C kabel 1.8m |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NP940XJG-KG4NL |
| EAN | 8806099140052 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Type laptop | Copilot+ laptop |
| CE markering | Zichtbaar |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Wifi vereist | Ja |
| Bluetooth vereist | Ja |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Schermlezers, Systeembesturingssoftware, Tekst-naar-spraaksoftware, Vergrotingssoftware |
| Fabrikant Naam | Samsung |
| Maximum vermogen voor opladen | 65 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 60 W |
| Snel laden functionaliteit | Ja |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| EAN | 8806099140052 |

