LEGO Architecture Taj Mahal (21056)
De LEGO Architecture Taj Mahal (21056) biedt volwassen bouwers de kans om een wereldwonder op schaal na te bouwen. Deze gedetailleerde set telt 2022 onderdelen en bevat authentieke elementen zoals de centrale koepel, de vier minaretten en de crypten met de tombes van Mumtaz en Shah Jahan. Met zijn compacte afmetingen (20 cm hoog, 23 cm breed) is het model ontworpen als hoogwaardig displaystuk. Een uitdagend project dat historische architectuur vertaalt naar een tastbare bouwervaring.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de LEGO Architecture Taj Mahal (21056)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Architecture Taj Mahal (21056) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 2022 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Mei |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | WIt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21056 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 23 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 387 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.75 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702016914139 |
