LEGO City Go-kart Racer (30719)
De LEGO City 30719 Go-kart Racer (paperbag) is een toegankelijke 48-delige bouwset voor kinderen vanaf 5 jaar. Deze compacte set bevat één minifiguur en stimuleert de fijne motoriek zonder dat er batterijen aan te pas komen. Dankzij de duurzame kunststof onderdelen en de officiële CE-markering voldoet deze racer aan de belangrijkste veiligheidsnormen. De lichte paperbag-verpakking maakt het een ideaal schoencadeau of reisspeelgoed voor jonge fans van het race-thema.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de LEGO City Go-kart Racer (30719)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO City Go-kart Racer (30719) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Fabrikant Naam | LEGO |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 48 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Kleur | Multi kleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30719 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 176 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702018058947 |

