LEGO Disney Jonge Simba (43247)
De LEGO Disney Jonge Simba (43247) is een gedetailleerd verzamelobject voor volwassen fans en ervaren bouwers. Met 1445 onderdelen biedt deze set een uitdagende bouwervaring die resulteert in een indrukwekkend displaymodel van 29 cm hoog. De focus ligt hierbij op realistische details en creatieve ontspanning. Dankzij de meertalige instructies en de combinatie van filmgetrouwe merchandise met hoogwaardige bouwtechnieken, is dit een waardevolle toevoeging voor elke Disney-verzameling.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de LEGO Disney Jonge Simba (43247)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Disney Jonge Simba (43247) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1445 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 43247 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Lion King |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 12.00 cm |
| Product hoogte | 37.00 cm |
| Product lengte | 35.00 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 358 mm |
| Verpakking hoogte | 117 mm |
| Verpakking lengte | 373 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.04 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702017591940 |
