LEGO Friends Kapsalon (42662)
De LEGO Friends Kapsalon en accessoirewinkel Speelgoedwinkel Set - 42662 biedt jonge bouwers van 7 tot 14 jaar ruim 347 bouwstenen en drie minifiguren voor creatieve verhalen rond een kapsalon en een winkeltje. Deze veelzijdige bouwset stimuleert fijne motoriek, ruimtelijk inzicht en verbeeldingskracht terwijl kinderen hun eigen winkel- en haarstudio-scenario bedenken. Met het vrolijke LEGO Friends-ontwerp is het geschikt voor zowel jongens als meisjes die graag bouwen en verhalen beleven.
Op deze pagina

Helaas! Dit product is momenteel bij geen van onze partners op voorraad.
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Friends Kapsalon (42662) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 347 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2024 |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42662 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 59 mm |
| Product lengte | 282 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702017815282 |