LEGO Iconic Rozen (40460)
De LEGO Iconic Rozen (40460) uit de Botanical Collection is een populaire keuze voor wie een duurzaam en creatief alternatief zoekt voor echte bloemen. Met 120 onderdelen is deze CE-gecertificeerde set toegankelijk voor bouwers vanaf 8 jaar. De verstelbare stelen maken het een veelzijdig display-item dat naadloos combineert met andere LEGO bloemen. Op basis van specificaties en gebruikerservaringen adviseren wij deze set als een betaalbaar instapmodel binnen de botanische lijn.
Op deze pagina
Prijzen Vergelijken voor de LEGO Iconic Rozen (40460)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Iconic Rozen (40460) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 120 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40460 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.00 cm |
| Product hoogte | 14.00 cm |
| Product lengte | 19.00 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bloemen en planten |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 138 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702017228402 |

