LEGO Icons Bonsaiboompje (10281)
De LEGO Icons Bonsaiboompje (10281) is een rustgevend bouwproject uit de populaire Botanical Collection, speciaal ontwikkeld voor volwassenen. Met 878 onderdelen biedt deze set een meditatieve ervaring waarbij je kunt kiezen tussen groene bladeren of roze kersenbloesem. Het model is 18 cm hoog en wordt geleverd inclusief een stijlvolle rechthoekige pot en een 'houten' standaard, waardoor het direct als blijvend decoratiestuk in elk interieur past.
Op deze pagina
Prijzen Vergelijken voor de LEGO Icons Bonsaiboompje (10281)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Icons Bonsaiboompje (10281) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 878 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10281 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30.00 cm |
| Product hoogte | 7.00 cm |
| Product lengte | 50.00 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bloemen en planten |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 380 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702016914177 |
