LEGO Icons Botanical Collection (10280)
De LEGO Icons Botanical Collection (10280) biedt een gedetailleerde bouwervaring voor volwassenen. Met 756 onderdelen creëer je een realistisch bloemenboeket dat, in tegenstelling tot echte bloemen, nooit verwelkt. De set bevat diverse organische vormen en kleuren die specifiek zijn ontworpen voor een natuurgetrouwe weergave. Deze 18+ bouwset voldoet aan alle veiligheidseisen (CE-markering) en is dankzij het tijdloze ontwerp een duurzaam alternatief voor interieurdecoratie.
Op deze pagina
Prijzen Vergelijken voor de LEGO Icons Botanical Collection (10280)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Icons Botanical Collection (10280) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 756 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10280 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30.00 cm |
| Product hoogte | 6.00 cm |
| Product lengte | 30.00 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bloemen en planten |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 264 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.72 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702016913767 |
