LEGO Icons The Lord of the Rings: De Helm van Sauron (11373)
De LEGO Icons The Lord of the Rings: De Helm van Sauron (11373) is een gedetailleerd displaymodel voor volwassen verzamelaars. Met 538 onderdelen vormt deze grijze replica een compact, maar indrukwekkend eerbetoon aan de iconische antagonist uit Middle-earth. Bij ons vind je een overzicht van de actuele prijzen en beschikbaarheid, zodat je deze 18+ bouwset voor de beste deal aan je collectie toevoegt.
Op deze pagina
Prijzen Vergelijken voor de LEGO Icons The Lord of the Rings: De Helm van Sauron (11373)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Icons The Lord of the Rings: De Helm van Sauron (11373) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Relevante producten
Bekijk alle Bouwen en constructie
Specificaties
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 538 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Mannen |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 11373 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Lord of the Rings |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Speelgoedthema | Sciencefiction, Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702018063576 |

