LEGO Ideas Home Alone (21330)
Herbeleef de kerstklassieker met LEGO Ideas Home Alone (21330). Deze gedetailleerde set van 3.955 onderdelen zit vol interactieve boobytraps en iconische filmdetails, van de kelder tot de boomhut. Onze experts beoordelen dit als een must-have displaystuk voor volwassenen (18+). Dankzij het modulaire ontwerp en de fysieke handleiding geniet je van een zorgeloze bouwervaring. Vergelijk hieronder de actuele voorraad en prijzen om de beste deal te vinden bij betrouwbare aanbieders.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de LEGO Ideas Home Alone (21330)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Ideas Home Alone (21330) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 3995 |
| Accu/batterij code | LR41 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kleur | Bruin; Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21330 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.7 cm |
| Product hoogte | 37.8 cm |
| Product lengte | 58.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel, Nederlands |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 478 mm |
| Verpakking hoogte | 168 mm |
| Verpakking lengte | 583 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.40 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
| EAN | 7421092658147 |
