LEGO Marvel Spider-Man vs. Mysterio: de Daily Bugle Bouwpakket (76342)
De LEGO Marvel 76342 set biedt een uitdagende bouwervaring voor fans van 10 tot 16 jaar. Met 781 onderdelen en 7 gedetailleerde minifiguren staat deze Daily Bugle-set garant voor urenlang creatief spel en de ontwikkeling van de fijne motoriek. Dankzij de officiële CE-markering voldoet het bouwpakket aan de Europese veiligheidseisen. Het kleurrijke ontwerp zonder elektronische componenten maakt het bovendien een duurzaam display-item voor elke Marvel-verzamelaar.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de LEGO Marvel Spider-Man vs. Mysterio: de Daily Bugle Bouwpakket (76342)
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO Marvel Spider-Man vs. Mysterio: de Daily Bugle Bouwpakket (76342) prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 781 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76342 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Marvel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702018063255 |

