LEGO(R) Technic Ferrari FXX K Modelauto - 42212
Voor de gevorderde bouwer en de echte snelheidsduivel is er de LEGO Technic Ferrari FXX K Modelauto (Set 42212). Met 897 onderdelen biedt dit constructie model een uitdagende en gedetailleerde bouwervaring, waarbij je de aerodynamische lijnen en de iconische motor van de legendarische Ferrari hypercar nabootst. Dit is het perfecte speelgoed voor iedereen van 10 tot 17 jaar die droomt van zijn eigen Technic raceauto meesterwerk.
Op deze pagina

Prijzen Vergelijken voor de LEGO(R) Technic Ferrari FXX K Modelauto - 42212
Prijsgeschiedenis
Bekijk de LEGO(R) Technic Ferrari FXX K Modelauto - 42212 prijs over de afgelopen periode.
Reviews
Schrijf de allereerste review en laat ons weten hoe jouw ervaring was.
Specificaties
| Aanbevolen maximum leeftijd | 17 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal onderdelen | 897 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42212 |
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 70.5 mm |
| Product lengte | 382 mm |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
| EAN | 5702017816357 |
